Forum Sesje w systemie Stargate Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
14 Grudnia 2000 Godzina: 12:21

 
Odpowiedz do tematu    Forum Sesje w systemie Stargate Strona Główna » Komunikacja NNY -> SGC i odwrotnie. Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

14 Grudnia 2000 Godzina: 12:21
Autor Wiadomość
Cal Lightman [Qzin]



Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 546
Skąd: Boston

Post 14 Grudnia 2000 Godzina: 12:21 Odpowiedz z cytatem
- Nieplanowana aktywacja z zewnątrz! - Syreny i głos sierżanta Harrimana rozległy się po bazie.
Gdy tylko wrota się otworzyły w sali kontrolnej rozległ się głos.
- Tu major Amelia Banks do Stargate Command czy mnie słyszycie? Powtar...
- Tu sierżant Walter Harriman z SGC. Słyszymy.
- Przesyłam wam nasz kod z bazy alfa do uwierzytelnienia.
- Moment... Tak, zgadza się zawołam generała...
- Zadzwonimy do was znowu za 30 minut. Na razie chcę złożyć szybki raport, który nagrajcie i odtwórzcie dowództwu. Lepiej gdy odpowiedzą na niego chłodnym okiem. Nasz stan na dzień dzisiejszy to 297 osób w miejscu w którym jesteśmy. Wliczam w to jedynie tubylców, którzy aktywnie nam pomagają w pracy. Straciliśmy m.in. Pułkownika Rusha, który możliwe iż jeszcze żyje, doktor Laurę Corbit, która wg wspomnień Cala Lightmana zamieniła się w anioła i odleciała oraz szeregowych Maurice'a, Seina, Bensa i st. szeregowego Oiltana. To jest z ludzi, którzy ewakuowali się z alfy. Niestety na Alfie straciliśmy jeszcze 5 ludzi w trakcie ucieczki. Na razie największym problemem z jakim borykamy się to brak odpowiedniego ekwipunku. Nasze ładunki C4 są na wyczerpaniu. Z pozytywnych wiadomości dysponujemy 6 w pełni sprawnymi statkami, które posiadają funkcje osłon oraz potrafią stawać się niewidzialne. Dodatkowo znaleźliśmy źródło energii, które zasila miasto w którym rezydujemy. Udało nam się wybrać za pomocą dużego pomarańczowego kryształu współrzędne planety w innej galaktyce. I niestety choć możliwość powrotu istnieje obawiamy się, że miasto mogło by wpaść w niepowołane ręce. Mamy tutaj dość nieprzyjazną rasę, która żywi się latami z ludzkiego życia. Tubylcy nazywają ich "Wraith". Obawiamy się, że z powodu kłopotów z żywnością tutaj, ruszą w stronę Ziemi. Z dalszych informacji znaleźliśmy maszynę, która przedłuża życie w nieskończoność. Grupa 20 naukowców zajmuje się uruchomieniem jej ponownym. Co do łańcucha dowodzenia tymczasowo sprawuję pieczę nad militarną częścią ekipy jako awansowana przez pułkownika i pełnomocnika prezydenta Richarda Woolseya. Przepraszamy, za taki skrócony raport, ale mamy właśnie w planach odzyskać 2 połowę miasta spod wody. I niestety muszę nadzorować naukowców by się nie pozabijali kto ma rację i ile energii to pożre z naszych zapasów.

_________________
Pointman lvl 10

0 exp
Nie Maj 02, 2010 21:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Maj 02, 2010 21:18
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Sesje w systemie Stargate Strona Główna » Komunikacja NNY -> SGC i odwrotnie. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sesje w systemie Stargate  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online